Mysli a zbohatni

Autor: Martin Chudý | 29.3.2012 o 19:24 | (upravené 29.3.2012 o 19:33) Karma článku: 7,76 | Prečítané:  2537x

Využite viac ako 20-ročnú prácu Napoleona Hilla k dosiahnutiu vytúženého bohatstva a osobného úspechu. Inšpirujte sa jeho dielom Mysli a zbohatni a dosiahnite svoje maximum. Všetko máte vo svojich rukách a len Vy rozhodujete o svojom živote. Začnite už dnes podnikať kroky, ktoré pre Vás pripravil Napoleon Hill pred viac ako 70-timi rokmi...

Napoleon Hill v mladom veku...Napoleon Hill v mladom veku...http://www.findagrave.com/cgi-bin/fg.cgi?page=gr&GRid=16488727

 

Počas 20.storočia sa tieto dve slová stali symbolom úspechu. Za všetko môže Napoleon Hill, ktorý v roku 1937 vydal toto fantastické dielo. Mnohí najúspešnejší ľudia, považujú knihu Mysli a zbohatni za najlepšiu knihu o úspechu, aká kedy bola napísaná. Toto tvrdenie dokazujú aj predajné čísla, ktoré sa vyšplhali nad hranicu 30 miliónov čitateľov. Táto knihu Vám poskytne podrobný návod, ako môžete dosiahnuť úspech. A že to nie je len taký hocijaký návod dokazuje skutočnosť, že Napoleon Hill ho vytváral viac ako 20 rokov na základe štúdií a rozhovorov s viac ako 500 najúspešnejšími ľuďmi tej doby. Takisto skúmal tisícky iných neúspešných ľudí a všetko starostlivo porovnal a spísal. Aký bol výsledok? Hill vytvoril 13 krokov k bohatstvu, ktoré musel podniknúť každý jeden úspešný človek, ktorého skúmal, aby nadobudol svoje bohatstvo a dosiahol svoj úspech. Pre tých, ktorí nečítali túto fantastickú knihu, alebo už na ňu pozabudli, prinášam krátky súhrn týchto krokov.

 

Prvý krok k bohatstvu:

Túžba: Počiatočný bod všetkého úspechu

 

Druhý krok k bohatstvu:

Viera: Vizualizácia túžby a viera v jej dosiahnutie

 

Tretí krok k bohatstvu:

Autosugescia: Prostriedok pre ovplyvňovanie podvedomej mysle

 

Štvrtý krok k bohatstvu:

Špecializované vedomosti: Osobná skúsenosť a postrehy

 

Piaty krok k bohatstvu:

Predstavivosť: Dielňa mysle

 

Šiesty krok k bohatstvu:

Organizované plánovanie: Premena túžby v činy

 

Siedmy krok k bohatstvu:

Rozhodnutie: Víťazstvo nad otáľaním

Ôsmy krok k bohatstvu:

Vytrvalosť: Trvalá snaha potrebná k navodeniu viery

 

Deviaty krok k bohatstvu:

Sila mozgového trustu(Master mind): Hybná sila

 

Desiaty krok k bohatstvu:

Tajomstvo sexuálnej premeny

 

Jedenásty krok k bohatstvu:

Podvedomie: Spojujúci článok

 

Dvanásty krok k bohatstvu:

Mozog: Vysielač a prijímač myšlienok

 

Trinásty krok k bohatstvu:

Šiesty zmysel: Brána k chrámu múdrosti

 

 

 

Ak sa Vám podarí „splniť“ týchto 13 neľahkých krokov, čaká Vás finančná nezávislosť. Čo však podľa Napoleona Hilla bráni väčšine ľudí v dosiahnutí vytúženého bohatstva? Obyčajný strach. Strach, ktorý brzdí drvivú väčšinu ľudí v ceste k dosiahnutiu svojich cieľov. Strach zo zlyhania a strach z odmietnutia. Toto sú dva základné kamene neúspechu. Pozrime sa na 6 základných druhov strachu podľa Napoleona Hilla, ktoré sužujú väčšinu ľudí:

 

1. Strach z chudoby

2. Strach z kritiky

3. Strach zo straty zdravia

4. Strach zo straty lásky od milovanej osoby

5. Strach zo staroby

6. Strach zo smrti

Až keď hodíte všetky tieto strachy za hlavu a vykročíte vpred za svojimi cieľmi, potom môžete dosiahnuť úspech a vytúžené bohatstvo. Zahoďte teda v tomto momente všetok strach za hlavu a začnite okamžite podnikať kroky k nekonečnému bohatstvu, pretože toto bohatstvo tam čaká. A je jedno či na Vás alebo na niekoho iného. Proste niekto ho dostane, a bude to tá osoba, ktorá podnikne tieto kroky rýchlejšie a lepšie. Uchopte preto svoju šancu a začnite nový život.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Voliť proti Kotlebovi nebude bolieť

Ktovie, ako na voličov zapôsobí Klusov sľub vyčistiť úrady od rodinkárstva. Zdá sa totiž, že práve to im neprekáža v prípade ĽSNS.

DOMOV

Politický geograf Madleňák: Neviem, či v Lučenci poznajú Luntera či Mičeva

Extrémista Marian Kotleba ťaží v banskobystrickej župe aj zo slabej informovanosti tamojších voličov, hovorí pre SME politický geograf TIBOR MADLEŇÁK.

DOMOV

Nemýľte sa, toto nie je vaše Slovensko, zaznelo Kotlebovi pod oknom

Na to, aby zlo víťazilo, stačí, aby dobrí ľudia nerobili nič, pripomenul prezident Andrej Kiska.


Už ste čítali?